اردو ها

اردو ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻧﻮﻋﯽ ﮔﺮدﺷﮕﺮي می تواند ﯾﮑﯽ از ﻓﻌﺎﻟﯿت ﻫﺎي اوﻗﺎت ﻓﺮاﻏﺖ و کمک به کسب علم ﻗﻠﻤﺪاد ﺷﻮد

برگزاری اردو سالم و ایمن و با اهداف آموزشی می تواند در بالا بردن هوش هیجانی و در راستای یادگیری بهتر موثر باشد و محیط آموزشی را از حالت خمودگی و سکون خارج کرده و پویایی و شادابی را برای دانش آموزان به ارمغان آورد و موجب بالا رفتن روحیه آنها گردد.

به اعتقاد كارشناسان، اردو یك فعالیت مقطعی و فوق برنامه نیست بلكه یك فرآیند آموزشی، پرورشی است كه متناظر به اهداف و برنامه های مرتبط با سطح و مقطع تحصیلی دانش آموزان و از اصلی ترین پارامترهای اثرگذار در حوزه جامعه پذیری دانش آموزان می باشد.

بنابراین می توان نتیجه گرفت كه اردوهای دانش آموزی در میان دانش آموزان هر مدرسه جایگاه مهمی برای یادگیری و تمرین فعالیت های گروهی و آماده شدن برای مشاركت در جامعه گسترده امروز به شمار می رود.

مجموعه شهربازی قلعه ی جادویی پارک ارم به عنوان بزرگترین شهربازی سر پوشیده ی کشور از سال 1385 تا کنون با بیش از 150 بازی تهیه شده از 12 کشور جهان مشغول به فعالیت می باشد.

این مجموعه به علت خدمات دهی مناسب در برگزاری اردو های دانش آموزی و مهد کودک ها در کنار قیمت مناسب موفق ترین مجموعه ی تفریحی کشور در تعداد جذب دانش آموزان و کودکان مهد کودکی می باشد.

به صورت میانگین در سال 350 هزار کودک در مقطع مهد کودک،پیش دبستانی و دبستان و راهنمایی از دبستانی و دبستان بوده اند.

با توجه به اینکه طبق نظرات ومطالعات کارشناسان روانشناسی کودک اماکن تفریحی محل بسیار مناسبی برای آموزش و القا بر مفاهیم به علت تخلیه ی هیجانات و انرژی های منفی و در نتیجه آموزش پذیری زیاد می باشند.

در مجموعه ی قلعه ی جادویی از نظرات روانشناسان صنعتی و حوزه کودک حتی از رنگ آمیزی مجموعه،لباس فرم پرسنل ،موزیک های پخش شده در مجموعه و برخورد اپراتور ها با مراجعه کنندگان استفاده شده است.