درباره ما

قلعه جادویی ارم در سال 1384 و با هدف ایجاد وبهره برداری از مراکز تفریحی وورزشی و ارائه خدمات تفریحی وسرگرمی به هموطنان عزیز ایجاد گردید . این مجموعه با در اختیار داشتن پرسنل متخصص وکارآزموده وبا استفاده از آخرین تجربیات مراکز تفریحی وسرگرمی در سال 1385 در پاک ارم تهران آغاز به کار کرد. .

 مجموعه شهربازی قلعه جادویی ارم در زمینی به مساحت 4000 مترمربع و در دو طبقه با بیش از 150 دستگاه بازی از 12 کشور صاحب نام در صنعت ساخت وسائل شهربازی , به عنوان بزرگترین مجموعه شهربازی سرپوشیده کشور شناخته شده است . این مجموعه سالانه میزبان بیش از 1,000,000 نفر از هموطنان عزیز می باشد .

 این مجموعه در سال 1387 موفق به دریافت تندیس برترین مجموعه تفریحی کشور ازاولین جشنواره برترینهای صنعت گردشگری گردیده است . همچنین به عنوان اولین مجموعه شهر بازی کشورموفق به اخذ نشان سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 ازشرکت IMQ ایتالیا گردیده است .

 قلعه جادویی ارم با استفاده از آخرین دستاوردهای صنعت گردشگری و پژوهش های دانشگاهی سعی در ارتقای کیفیت خدمات خود دارد . تلاش پرسنل این مجموعه دربه کارگیری فنون پیشرفته مدیریت و علوم مرتبط با اداره مراکز تفریحی در دنیا , موجب ایجاد مقالات پژوهشی کاربردی در زمینه بهینه سازی و بهبود مدیریت وبهره برداری از مراکز تفریحی در کشور گردیده است و به پشتوانه تجربه خود , به عنوان یک مرکز آموزشی تجربی و علمی , نقش موثری را در تربیت پرسنل مورد نیازدربهره برداری ازمراکز تفریحی درکشور دارا می باشد و مراکز متعددی در کشورازخدمات مشاوره این شرکت در زمینه بهره برداری از مراکز تفریحی بهره مند گردیده اند و می کوشد خدمات مطلوب وموثری به هم وطنان عزیزارائه نماید تا موجب افزایش شادی ونشاط در جامعه گردد.